Bellona Oturma Grupları | Modena Majör Takim

Bellona Mobilya Modena Majör Takim 2

Bellona oturma grubu modelleri sürekli kendini yenileyen tasarımlarıyla bayanların dikkatini çekiyor. Evinin güzelliği için daima en iyiyi hak eden bayanlara birbirinden şık oturma grubu modellerini sunan bellona, hem tasarımlarıyla hem kullanış özellikleri ile hep en iyiyi sunma peşinde. Modena majör takımda da bunu gösteren marka, kullanıdığı zero wall teknolojisiyle duvara sıfır pozisyonda iken bile açılabiliyor.

Bellona 2014 Puf Modelleri

Bellona Puf Modelleri 6

Puf modelleri ile ihtiyaçları karşılayan bellona, yeni sezon ürünleri ile evlere renk katıyor. Bayanların puf arayışlarına cevap veren bellona 2014 modelleri ile tüm showroomlarda sizleri bekliyor. Birbirinden şık renk ve modellerle siz de aradığınız puf modelini bulabilirsiniz. Yatak odası puf modelleri arayışında iseniz konumuzun görsellerine mutlaka göz atmalısınız.

Bellona Oturma Grupları | Sandra Lüks Takım

Bellona Oturma Gruplari Sandra Luks Takim 8

Oturma grubunun öncülerinden Bellona, yine son derece şık ve bir o kadarda kullanışlı bir oturma grubu izle sizlerle. Birçok kişinin tasarım ve kullanışından son derece memnun olduğu Sandra Lüks Takım, oturma grubu modelleri arasında ayrı bir yere sahip. Kolay temizlik için yerden yüksek ayak yapısı, estetik ve sanatın buluştuğu koltuk tasarımı, çok amaçlı kullanım için

Bellona Oturma Grupları | Fabio Midi

Bellona Oturma Gruplari Fabio Midi 1

Bellona oturma gruplarından, fabio midi modeli ekonomik oturma grubu arayanlar ama güzel de olsun diyenler için tasarlanmış. Renk seçeneklerine sahip olan fabio midi oturma grubu, sınıfının en iyilerinden. Kanepelerin açılabilir olması ihtiyaç durumunda çekyat görevini üstlenmesi, ayaklarının yüksekliği ile temizliğe elverişli olması, son derece konforlu tasarımı ve yenilikçi tasarımıyla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Bellona Yatak Odası Takımı | Briza Yatak Odası

Bellona Yatak Odası Takımı Briza Yatak Odası Takımı 1

Bellona, yatak odası takımları ile son derece iddialı. Markanın kalitesi zaten tüm kesim tarafından oldukça iyi bilinmekte. Briza yatak odası takımında kullanılan farklı renk konfigürasyonu, krem, vizon ve kahverengi renklerinin bir arada uyum içinde kullanılmış olması göz estetiği açısından etkileyici olmuş. Ürünün geniş dolapları oldukça kullanışlı, içerisinde bulunan askılık, kravatlık ve raflı bölmeleri ile çok

Yandex.Metrica