Bellona portmanto modelleri

sürgülü portmantolar

Bellona portmanto modelleri

Portmantolar evimizin girişinde yer alan, odalara girmeden önce mutlaka uğradığımız, dış kıyafet ve aksesuarlarımızı koyduğumuz dolaptır. Portmantoların farklı ve değişik modelleri vardır. Bellona portmanto modelleri klasik portmanto modellerinde biraz daha farklı modelleri bulunuyor.
642-631

Monet portmanto modelidir. Çekmece ve altı raftan oluşuyor. Askılık 4 adettir. Yan tarafı ise raflardan oluşan dolaptır. Ayakkabılarınızı, kıyafetlerinizi, anahtarınızı, diğer özel eşyalarınızı rahatça yerleştirme imkanınız bulunmaktadır. Aynalı kapağı sayesinde kıyafetlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Çok şık ve fazla yer kaplamayan Monet portmantoyu çok beğeneceksiniz.

Bellona portmantolar Lifos portmanto koyu kahverengi ve ahşap bir üründür. Uzun aynalı dolabı vardır. Onun yanında askılık ve askılığın altında ise ayakkabı koymak için raf yer alıyor. Sade ve kullanışlı bir üründür. Nova portmanto, askılık ve askılığın yanında iki kapaklı dolap yer alıyor. Bir kapağında ayna vardır. Askılık altında ayakkabı koymak için iki adet raf bulunuyor. Rengi açık kahverengi, kreme yakın bir renktir. Monet portmanto ise sade ve modern çizgilerle oluşturulmuş modeldir. Bir dolap ve askılıktan oluşuyor. Askılık altında kapaklı dolap ve raf vardır. Dolabında parça ayna kullanılmıştır. Açık kahverengi ve beyaz renk tercih edilmiş. İmaj portmanto ise biraz daha geniş bir üründür. Ortada uzun aynalı bir dolap vardır. Sağ tarafında askılık ve altında iki adet açık raf vardır. Sol tarafında ise kısa askılık ve beş çekmece vardır. Casalis portmanto ise iki kapaklı ve sürgülü bir portmantodur. Bu portmanto modeli de açık renk olup, fazla yer kaplamıyor. Çekmece, raf ve dolapları mevcuttur. Ayakkabı ve terliklerinizi rahatça koyabileceğiniz bölmeleri bulunuyor. Askılık kısmı az olmasına rağmen oldukça şık dizayn edilmiş bir üründür. Açık kahve tonlarında yapılmış. Askılı üstünde ve altında raflar bulunuyor. Bir kapağında ayna sayesinde kıyafetlerinizin görünüşüne bakabilirsiniz. Kullanışlı ve şık bir portmanto modelidir.642-637

sürgülü portmantolar portmantolar1 portmantolar portmanto1 portmanto modelleri portmanto modelleri1 portmanto

Leave a Reply

Your e-mail will not be published.

Yandex.Metrica