Bellona Genç ve Bebek Çocuk odaları

genç odaları

Bellona Genç ve Bebek Çocuk odaları

Çocuklarımız bu dünyada en değerli ve sahip olduğumuz en özel varlıklardır. Onlar için en iyisini düşünür ve en iyisini yapmak isteriz. Doğduğu andan itibaren ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırız. En özel kıyafetler, oyuncaklar, bebek odası, genç odası hazırlarız. Bellona mobilya da bizim en değerli varlıklarımızı unutmuyor. Onlar için bebek odası ve genç odası takımları üreterek onların mutluluğuna ortak oluyor.Parajumpers Jacka

Bellona Çocuk odası modelleri Bellona Çocuk Odaları

Bu modeli ise hem kızlar hem de erkekler tercih edebilir. Fıstık yeşili, beyaz ve kahverengi renkleri tercih edilmiştir. Özellikle çalışma masası farklı tasarlanmıştır. Dolabı geniş olup, rahatça giysilerinizi yerleştirebilirsiniz. Bellona mobilyada bebek odası olarak iki adet ürün bulunuyor. Girly ve Body adlı ürünleridir. Bu bebek odası takımları üç kapılı dolap, kitaplık, karyola, komidin, çamaşırlık ve duvar rafından oluşuyor. Bebeğinizin cinsiyetine göre bebek odası takımı seçmeniz mümkündür. Mor renk seven kızlar bu modele bakmadan asla genç odası takımı almasınlar. Oldukça modern olan bu takım süsü seven kızlarımızadır.

Bellona genç odaları Bellona genç odası

Bellona genç odası takımlarında ise oldukça modern ve farklı tasarımlar bulunuyor. Uygun renkleri de bulunuyor. Kırmızı, yeşil, mor, pembe, kahverengi, beyaz renklerde genç odası takımıdır. Genç odası takımları üç kapaklı dolap, karyola, çalışma masası, tuvalet masası ve komidinden oluşuyor. Çocuğunu için en rahat ve özel tasarımlarla genç odası takımıoluşturulmuştur. Prenseslere özel genç odası takımıdır. Oldukça modern bir takımdır. Bu modeli kızlar çok sevecek. Farklı olduğunu siz de resminden fark edebilirsiniz. Yarış arabası modelinde genç odası takımıdır. Kırmızı ağırlıklı olarak kullanılmış renktir. Erkek çocuklar bu genç odası modeline bayılacaklar. Fazla yer kaplamayacak olan bu genç odasını uzun yıllar kullanırsınız.

Çocuk Odası Çocuk Odası takımları

Bellona genç ve bebek odası takımları fiyat olarak da uygundur. Bütçenize uygun bebek odası ve genç odası takımlarını tercih edebilirsiniz. Kredi kartına taksitle de çocuğunuzu mutlu edebilirisiniz.
Canada Goose Jacka

genç odası modelleri genç odaları

3 comments

Leave a Reply

Your e-mail will not be published.

Yandex.Metrica