Bellona bebek odası takımları

bebek odaları

Bellona bebek odası modelleri

Yeni sezon bebek odası tasarımları. Bellona mobilya hanemiz için en güzel modelleri tasarlarken bebeklerimizi de unutmuyor. Onlar için en özel, sıhhatli ve güvenli ürünleri tasarlamıştır. Zira bebek odası takımları bebeğiniz için her teferruatın düşünülmüş olması gerekir. Böylelikle hem sizin hem de bebeğiniz için içiniz rahat olsun. Bellona bebek odası takımları Bonita bebek odası takımı ve Monet bebek odası takımıdır.
Bonita bebek odası takımı üç kapılı giysi dolabı, karyolası ve tuvalet masası bulunuyor. Beyaz taban üzerinde pembe kalpler yapılmıştır. Kulpları da lila renktedir. Tuvalet masasındaki aynası kalplidir. Çoğunlukla kız bebekler için seçenek ediliyor. Monet bebek odası takımı ise hem erkek hem de kız bebekleriniz için seçenek edilebilir. Kahverengi ve beyaz renkle üretilmiştir. Üç kapılı dolabı vardır. Dolap kapaklarının üstünde ayna yapılmıştır.

Parmaklıklı sallanan beşiği vardır. Tuvalet masası beş çekmeceden oluşuyor. Aynası duvara montelidir. Kullanışlı ve çağdaş bir bebek odası takımıdır. Hem de ileride uygun karyola alınırsa genç odası bile olabilir. Hasılı Bellona bebek odaları bebeğiniz için her ayrıntı düşünülerek tasarlanmıştır. Monet bebek odası takımıdır. 3 kapaklı dolabı vardır. Dolap kapaklarında ayna bulunuyor. Dolap kapaklarında aynaların üst bölümünde çizgiler vardır. Kulpları özel yapımdır. Beşiği sallanmıyor. Savunmaları sayesinde rastgele düşme tehlikesi yaşanmaz. Şifonyer çekmeceleri beyazdır v 5 adet bulunuyor. Güzel bir Bellona mobilya halı modeli ile bebek odasını bitirmiş olacaksınız. Bonita bebek odası takımıdır. Kız çocukları için tasarlanmış bebek odası takımıdır. Dolabı 3 kapaklı olup, kulpludur. Beşiği kullanışlı ve savunmalıdır. Tuvalet masası bulunuyor. Aynasında kalp şekli vardır. 4 çekmecelidir. Kulpları değişik değişik yerleştirilmiştir.

Leave a Reply

Your e-mail will not be published.

Yandex.Metrica