Fildişi ve opak renklerde tasarlanan Angel Yemek Odası zarif detayları ile odalarınızda yerini almaya hazır. Takımda yer alan çatal bıçak bölmesi, kapakları yavaşlatıcı mekanizmalar da hayatınıza ergonomi katan diğer detaylar

Angel Yemek Odası Özellikleri

Ürünümüzün renk konfigürasyonun da fildişi renkte paneller ve opak beyaz profiller kullanılmıştır. Yeni modelimiz tasarımsal çizgisi itibariyle hem modern hem de avangarde tarzı ürün talep eden tüketicilerimize hitap etmektedir.

Takımın büfe ve vitrin ünitesinde yer alan üç boyutlu görsel efektli dekoratif panel uygulaması ve ürünün tamamında tercih edilen torna ayak uygulaması sayesinde ürüne hem değer kazandırılmış hem de görsel zenginlik üst seviyelere taşınmıştır.

Büfe iç çekmecesinde karolajlı kaşıklık uygulaması kullanılarak ürüne fonksiyonellik kazandırılmıştır.

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmış olup, aynı zamanda duvar ünitesi çekmecesinde yer alan stoplama sistemi sayesinde de kullanım rahatlığı sunulmuştur.

Yeni modelimizin tamamında temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır.

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

Takımın kitabeli yemek masası ayağında ve sandalye ön ayaklarında torna ayak uygulaması kullanılarak tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.

Yazan: bellona

Yorumlardan çık

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir